Statybiniai mišiniai - glaistas, klijai, gruntas, hidroizoliacija

Statybiniai mišiniai, skirti plytelių dangos įrengimui, pagaminti atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Patikimos priemonės padės pakloti įvairių keraminių ar akmens masės plytelių dangą patogiai ir greitai. Mira, Botament, Kerakoll, Mapei - tai visiems gerai žinomi statybinių mišinių gamintojai, kurie orientuojasi į kiekvieną klientą ir jo poreikius. Plytelių klijavimas ir siūlių glaistymas daugiau nesukels Jums jokio diskomforto.  

Mira

mira byggeprodukter A/S - tai daugiau nei 40 metų patirties turinti Danijos įmonė, gaminanti itin kokybiškus sausus statybinius mišinius. Įmonė dirba daugiausiai Skandinavijos bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose. Gaminiai visose šalyse platinami su mira prekės ženklu raudonai baltose pakuotėse, kas žymi produkto patikimumą ir kokybę.

Danija

Botament

Botament – Vokietijos kompanija gaminanti aukštos kokybės statybinius mišinius, reikalingus plytelių dangos įrengimui. Lengvai paruošiami mišiniai tinka įvairaus dizaino keraminėms ir akmens masės plytelėms.

Vokietija

Kerakoll

Kerakoll – Italijos statybinių mišinių gamykla didžiuojasi savo vartotojams galėdama tiekti aukštos kokybės, ekologiškas medžiagas. Įmonės šūkis - žingsniuojant koja į koją su gamta - kartu mes galime kurti ateitįStatybiniaiai mišiniai gaminami atsižvelgiant į aukščiausius kologiškos produkcijos standartus ir įvairių klientų poreikius.

Italija

Mapei

Mapei – Italijos statybinių mišinių gamykla siūlo vartotojams platų aukštos kokybės plytelių siūlių glaistų pasirinkimą. Glaistas skirtas keraminėms plytelėms ar keraminių mozaikų tarpelių užpildymui. Įvairiaspalviai glaistai padės išvengti skirtumo tarp atspalvių prisidėdami prie tobulo grožio kūrybos.

Italija