Profiliai

Profiliai skirti grindų dangoms, laiptams, vandens nuvedimo sistemoms - tai paskutinės detalės užbaigsiančios Jūsų darbą. Profilis pagamintas iš aliuminio, žalvario, nerūdijančio plieno ir kitų medžiagų, kurio dėka pritvirtinsite įvairių tipų dangą reikalingose vietose. Dural ir Blanke Vokietijos gamintojai garantuoja aukštą kokybę ir suteikia galimybę įgyvendinti skirtingus sprendimus pagal Jūsų poreikius.

Dural

Dural GmbH & Co. – Vokietijos kompanija gaminanti aukštos kokybės aliuminio, žalvario, nerūdijančio plieno, PVC profilius, naudojamus plytelių, kiliminės dangos, parketo, laminato dangų apdailai. Šie profiliai - tai detalės padėsiančios tinkamai pritvirtint norimą grindų dangą ir užbaigsiančios visus pradėtus darbus.

Vokietija

Blanke

Blanke GmbH & Co - Tai gerai žinoma vokiečių kompanija gaminanti sienų ir grindų apdailos profilius; laiptų pakopų užbaigiamuosius elementus; profilius skirtus temperatūrinių siūlių įrengimui; drenažines plokštes balkonams ir terasoms bei profilius skirtus lietaus vandens nuvedimo sistemoms. Tai itin kokybiški ir tvirti užbaigiamieji vidaus interjero ir namo išorės elementai.

Vokietija