Mozaikinės plytelės

Plytelių mozaika - tai meno kūriniai pagaminti iš keramikos, stiklo ir natūralaus akmens. Išskirtinės spalvos ir raštai sukuria paslaptį, kurią galite įminti tik Jūs. Kiekviena mozaikos kompozicija turi savo istoriją, kurios neįmanoma papasakoti žodžiais. Sujungtuose kvadratėliuose galima įžvelgti įvairių kultūrų nacionalinius motyvus, didelę aistrą menui, švelnius meistrų rankų prisilietimus. Įvairių gamintojų mozaikinės plytelės padės sukurti tiek individualius, tiek standartinius sprendimus pagal kiekvieno kliento poreikius. Vokiškos, itališkos, ispaniškos mozaikų kompozicijos suteikia galimybę įgyvendinti slapčiausias Jūsų mintis ir norus.

BISAZZA

BISSAZZA – tai daugiau nei paprasta mozaika. Kiekviena dekoratyvinė detalė, kiekviena kolekcija turi savo istoriją, savo prasmę. Unikalūs spalvų kontrastai maloniai svaigina, suteikdami galimybę trumpam atsigręžti į gamtą. Įspūdingi raštai ir kompozicijos – tai ašis tolimesniam Jūsų interjero vystymui.

Katalogai

catalog_decori

catalog_colori

catalog_miscele

catalog_piscine

catalog_sfumature

catalog_vericolor_decori

catalog_verti_color_miscele

catalog_verticolor_colori

catalog_verticolor_miscele

catalog_verticolor_sfumature


 

Italija

DUNE

DUNE CERAMICA - kiekvienais metais nustebina savo naujų mozaikos gaminių unikalumu ir išskirtinumu. Savo asortimentą gamykla plečia keraminėmis, stiklo, akmens masės plytelėmis, kurios puikiai dera su mozaikomis. DUNE CERAMICA kviečia sukurti elegantišką interjerą, kupiną paslapčių ir švelnumo, kuomet viskas, ką paliečia rankos, įgauna kitą prasmę.

Katalogai:

catalogo dekostock

DUNE 2013-2014

 

Ispanija

JASBA

JASBA - keraminės mozaikos gamykla įsikūrusi Vokietijoje 1926 metais. Gamykla naudoja tik aplinkiniuose Vokietijos regionuose iškastą žaliavą, kuri savo sudėtimi išsiskiria iš kitų plytelių gamyboje naudojamų medžiagų. JASBA gamyklos darbuotojai didelį dėmesį skiria Vokiškai kokybei, kurią galima įžvelgti mozaikose ir jų raštuose. Kiekvienos mozaikos dizainas paremtas įvairių kultūrų nacionaliniais motyvais, todėl išlaiko savo autentiškumą.

Katalogai:

180_jasba_teil1

188_jasba_teil2

Vokietija

CLASSEMOSAICI

Įspūdinga rankų darbo mozaika

Classemosaici 20 metų patirtį turinti rankų mozaikos , modeliavimo, gamybos įmonė Ravenoje. Visos mozaikos gamybai naudojamos medžiagos tik itališkos kilmės, kurią sumodeliuoja garsūs Ravenos Meno Akademijos meistrai.

Platus spektras mozaikos pasirinkimo nuo bizantiškos, klasikinės iki modernių meno kurinių. Įmonė gali realizuoti tiek standartinius tiek ir individualius sprendimus pagal kiekvieno kliento poreikius.

Italija

CESI

Įvairiaspalvių plytelių, formatų pasirinkimas. Nuo įprastų 10x10 plytelių iki įmantrių, individualaus mozaikų sprendimų. CESI keramika padės realizuoti pačius spalvingiausius Jūsų užmojus. Įvairios pritaikymo zonos nuo vonios kambarių iki SPA, baseinų. Padėsime Jums pasirinkti patį tinkamiausią variantą pagal Jūsų individualų planą.
Italija