Naujienos

2018 10 17

 

2018 10 04

 

CERSAIE 2018 plytelių parodos aktualijos

Prabėgo dar vieni metai ir vėl skubame Jums pristatyti pačias naujausias plytelių tendecijos iš CERSAIE 2018 plytelių parodos Bolonijoje. Kaip ir kiek vienais metais vykstame į parodą apalnkyti mūsų tiekėjų, susipažinti su  plytelių madomis bei atrasti kažką dar neregėto. Pagrindinis visos parodos „vinis“ vis tobulėjanti dydelių fromatų plytelių evoliucija. Greitai senkančios natūralaus akmens atsargos kelia nerimą, todėl šios plytelės puiki alternatyva ne tik išsaugoti nykstančias natūralaus akmens atsargas, bet ir ženkliai lengvesnis būdas jas panaudoti interjere ar eksterjere. Lengvos vos 6-7mm storio plytelės leidžia suformuoti įspūdingus interjerus ne tik kaip sienų ar grindų dekoras, bet ir kaip baldų, stalviršių instaliacija, beje šiuo tikslu plytelių storiai gaminami nuo 12 iki 30mm storio. Gana didelė pasiūla metalo imitacijos plytelių, tačiau vienareikšmiškai karaliauja akmens imitacijos plytelės nuo paprastesnių iki labai retų, kurių atsargos Pasaulyje ant išnykimo ribos. Taip matėme gana nemažai teraco bei margaspalvių tapetų plytelių. Dominuojančios spalvos švelni rožinė, prigesinta turkio. Nustebino stiklo imitacijos plytelės, puikus pasirinkimas fasadui ar grindų sprendimams.

Laukiame Jūsų visuose mūsų salonuose, kad galėtume pasidalinti patirtais įspūdžiais.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2018 06 14

 

 

Ceramiche GRAZIA – tai išskirtinai klasikinių keraminių plytelių gamintojas. Neblėstanti klasika, kuri niekada neišeina iš mados ir palieka paveldo dvasią kiekvienuose namuose. Jei mėgstate klasikinį stilių, smulkias detales su šio gamintojo plytelėmis galite pasiekti tobulą rezultatą, kuris džiugins ne tik Jus, bet ir ateities kartas.

Jau greitai visuose mūsų salonuose...

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
2018 05 10

2018 03 02

PECCHIOLI – tai rankų darbo stebuklai

Kas yra tvirčiau už molį, skaidriau už vandenį, stipriau už ugnį krosnyje, tikroviškiau nei puošnios spalvos viename? Tai yra medžiagos su kuriomis mes kasdien dirbame, tiek kaip žaliavomis taip ir gamybos procesais. Žinoma, jie patobulėjo per eilę metų, tačiau išlaikė savo ištakų šaknis, suteikdami šiems gaminiams išskirtinę estetiką bei funkcionalumą.

Bet yra energija, beveik magiška dvasia, kuri suteikia gyvybę medžiagai – tai Menas. Šiandien mes sekame įkvėpti garsaus meno atstovo Galileo Chini, kuris pavertė šį verslą neapsakomu ir ispūdingu žmonijos nuotykiu.

 

Florencija – menų sostinė

Išskirtinė harmonija – kasdieninė mūsų duona

 

Sunku būtų įsivaizduoti mūsų įmone kitame mieste nei Florencija. Mes esame ne tik istoriškai suagę su šiuo miestu, bet ir todėl, kad Florencijoje kiekviena gatvė, pastatas ar reginys yra įkvėpimo šaltinis.

 

Pristatome jums išskirtinę rankų darbo keramiką iš Florencijos (Italija). Tai ne tik plytelės dengtos įspūdingomis glazūros kompozicijomis, bet ir vazos, indai, kriauklės – visa visuma.

 

http://www.pecchiolifirenze.com/

 

Jau greitai mūsų salonuose

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
2018 01 18

YPAČ MADINGOS EGLUTĖS RAŠTO PARKETLENTĖS BOEN PRESTIGE OAK DABAR SU YPATINGA 25 % NUOLAIDA !!! PASIŪLYMAS GALIOJA IKI 2018 M. KOVO 15 D.

 

, , , , , , , ,
2018 01 05

 

MEGA FORMATO PLYTELĖS

Vis gausėja didelio formato plytelių pasirinkimas, dabar jau siekia net 160x320cm ir tik 6mm storio. Įspūdingi plytelių dydžiai atspindi sumanytą raštą, padeda suformuoti vientisus beveik besiūlius sprendimus. Stulbinančiai atsiskleidžia natūralaus akmens raštai ar jų kompozicijos. Šios plytelės tinka tiek vidaus tiek ir lauko apdailai. Didelis pasirinkimas medžiagiškumo: natūralaus akmens, medžio, tekstilės, metalo, betono imitacijos plytelių leis susikurti savitą stilių.

Panaudojimo galimybės

EKSTERJERAS/FASADAS Galite įsivaizduoti kaip įspūdingai atrodo namo fasadas dekoruotas šiomis plytelių plokštėmis.

INTERJERAS Vidaus apdailoje šias plokštes galite naudoti tiek grindų tiek ir sienų apdailai – tai suteikia vientisumo jausmą.

BALDAI/STALVIRŠIAI Plokštes galima naudoti ir baldų apdailai. Pasirinkę medžiagą galite formuoti iš jos virtuvės ar vonios stalviršius, apdailinti integruotus baldus, netgi pagaminti valgomojo stalo stalviršį – tai leis Jums susikurti individualius tik Jūsų namų erdvei tinkančius sprendimus. Plytelių storiai svyruoja nuo 6 iki 20mm.

Pristatome Jums mūsų tiekėjų asortimentą. GAMINTOJAI:

FLORIM MAGNUM dydžiai nuo 80x80 iki 160x320cm;

https://www.florim.com/en/large-format-tile/

ARIOSTEA dydžiai nuo 75x75 iki 150x300cm;

http://ultra.ariostea.fr/collection/ultra-marmi

http://ultra.ariostea-high-tech.com/doc/cataloghi_catalogues/ultra/ultra.pdf

ITALGRANITI dydžiai nuo 60x120 iki 120x240cm;

http://ita.calameo.com/read/0011516033091011f65d6

FLAVIKERPISA dydžiai nuo 80x80 iki 160x320cm;

http://www.flavikerpisa.it/collection/supreme-wide.htm

MIRAGE dydžiai nuo 120x120 iki 160x320cm;

https://www.mirage.it/media/filer_public/86/40/86406bd6-17e1-4919-9a6b-80c286445fd2/mirage_cat_lastre_singola.pdf

APAVISA dydžiai 120x260;

http://www.apavisa.com/wp-content/catalogos/SLABS.pdf

 

DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS TEIRAUKITĖS VISUOSE MŪSŲ SALONUOSE.

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2017 12 19

2017 10 06

 

CERSAIE 2017 plytelių parodos Bolonijoje (Italija) atgarsiai

 

 

Tik parskubėjome iš Italijos ir skubame pasidalinti įspūdžiais patirtais iš CERSAIE 2017 plytelių parodoje. Kaip ir kiekvienais metais skubėjome aplankyti savo tiekėjus bei išvysti jų pristatytas plytelių naujienas, kurios atspindi pasaulines plytelių tendencijas 2017 metams.  

Formatai

Vis gausėjanti pasiūla didelio formato plytelių 120x240, 120x260, 120x270, 120x280, 160x320, kurios šiais metais jau atkartoja ne tik akmens raštus, bet ir betoną, metalą, teracą ar net įspūdingus meno kūrinius. Tai akiviazdus šios parodos „vinis“. Taip pat vis platesnesnės galimybės panaudoti šias plyteles baldų, stalviršių gamyboje.

     

   

 

Medžiagos

Toliau vis gausėja medžiagiškumo pasirinkimas kaip, kad plytelės imituojančios natūralų kamštį, sudegusį medį, surūdijusius metalo paviršius, šimtametes tradicijas turinčią teracą bei įvairius tekstilės audinius. Medžiagų natūralumas išlieka pagrindine tendecija.

    

Formos

Vis dar populiaru įvarių raštų, geometrinių figūrų žaismai 20x20 ar šešiakampių plytelių formate.

   

 

 

Spalvos

Spalvų gama. Išlieka ramūs, natūralus tonai, balta spalva bei keli nauji prigesintos melsvos bei rausvos spalvos atspalviai.

   

 

Motyvai

Pastebėjome egzotinių gėlių bei paukščių motyvus, kurie tikrai traukia dėmesį.

   

 

Tiek žinių iš plytelių pasaulio, neužilgo pradėsime ekspozicijų atnaujinimo darbus...

Lauksime Jūsų

APARICI prekybos tinklas Lietuvoje

 

 

 

2017 09 28