Natūralus akmuo

Akmuo - tai gamtos paslaptis, jau nuo gilios senovės traukianti žmones. Visais laikais ši medžiaga žavėjo savo dydžiu, formomis, natūralumu. Rankų šilumos, atsidavimo darbui ir didelės aistros menui dėka nuostabiai apdirbtą akmenį pavertė neatsiejama namų dalimi. Akmens masės plytelės skleidžia ypatingą energiją, kuri mus grąžina į gamtą ir leidžia ten pabūti kasdien. Kiekvienas meistras paimdamas tai, kas priklauso žemei, sukuria kokybiškas akmens plyteles, kuriose atsispindi tradicijos, technologija. Visa tai gali papasakoti ilgą akmenų istoriją be žodžių, užšifruotą grindyse ir sienose.

ANTOLINI LUIGI QC

Tai nenumaldoma aistra natūraliam akmeniui. Pagrindinė Antolini užduotis - paimti tai, kas priklauso motinai gamtai ir paversti kiekvieną dalelę į tobulą, kupiną elegancijos ir išskirtinumo gaminį. Tradicijų išlaikymas, unikali technologija, aistra ir kokybė, visa tai ir dar daugiau atsispindi ANTOLINI akmens masės plytelių raštuose ir spalvų kontrastuose.

Tradicijos, technologija, aistra ir kokybė, visa tai ir dar daugiau – tai ANTOLINI akmens masės plytelės.

Vokietija

L'ANTIC COLONIAL

Natūralaus, dekoratyvinio akmens tiekėjas iš Ispanijos. Plytelių gamintojai stengiasi panirti į gamtą, su ja susilieti ir visą grožį perteikti savo gaminiuose. Gamta mus išmokė kurti ir kiekvieną akmenį paversti neatsiejama namų dalimi. L'ANTIC COLONIAL pareiga tinkamai pasirūpinti medžiagomis ir su didele meile perteikti visa tai Jums.

Ispanija

LEVANTINA

Natūralus akmuo atkeliavęs į gamyklą iš įvairių Ispanijos regionų virsta unikaliu interjero elementu. Akmens masės plytelės sukuria ypatingą raštą, kuris užburia savo prabanga ir natūralumu. Gamintojas nepripažįsta monotonijos, todėl kiekvienas kūrinys tampa nepakartojamas. Levantina - tai puikus kokybės ir kainos pasirinkimas.

Ispanija

PETRA ANTIQUA

PETRA ANTIQUA – tai natūralaus akmens meno dirbtuvės. Daugiametė patirtis ir kūrybinio potencialo sintezė kiekvieną gaminį paverčia išskirtiniu ir nepakartojamu. Natūralus akmuo, auksas, sidabras, stiklas, ir kitos rinktinės, natūralios medžiagos rankų darbo šiluma virsta įspūdingais meno kūriniais.

Italija