Klinkeris

Klinkeris - tai grubios keramikos produktas, kuriam natūralią išvaizdą ir tvirtumą suteikia išskirtinė gamybos technologija. Jau daug metų prekiaujame "ABC Klinkergruppe" ir "AGROBUCHTAL" klinkerio trinkelėmis bei plytelėmis, skirtomis lauko terasoms, fasadams. Ilgaamžiškumas, išskirtinis dizainas, didelis spalvų pasirinkimas - tai dažniausiai minimos plytelių savybės, kurių dėka įgyvendinta daug skirtingų standartinių ir individualių sprendimų, pagal kiekvieno kliento poreikius.

ABC Klinkergruppe klinkeris

„ABC-Klinkergruppe“ gamintojo grindinio klinkeris išsiskiria aukšta kokybe, ilgaamžiškumu.  Tai puikus pasirinkimas Jūsų lauko aplinkos sprendimams. Klinkerio trinkelės 4-5 kartus tvirtesnės už betonines. Svarbiausios klinkerio savybės – mažas vandens įgeriamumas, atsparumas cheminiam ir atmosferos poveikiui, mechaninei trinčiai, slėgimui. Svarbus klinkerio gaminių privalumas – natūralumas: juos gaminant nenaudojami jokie cheminiai priedai. Gaminio spalvą lemia natūrali žaliavos, iš kurios jis pagamintas, spalva, degimo būdas, temperatūra bei trukmė. Gausybė specialių elementų padės išspręsti ne tik inžinerinius, bet ir estetinius uždavinius.

Vokietija
Alternatyvus tekstas

Klinkerio plytelės AGROBUCHTAL

Agrob BUCHTAL gamyklai priklauso trys fabrikai Vokietijoje. Lietuvos pirkėjams siūloma klinkerio plytelės skirtos lauko terasoms ir fasadams, keraminės ir akmens masės plytelės skirtos baseinams, techninės akmens masės plytelės skirtos prekybos centrams ir kitoms komercinės paskirties patalpoms, bei keraminių ir akmens masės plytelių liniją skirtų privatiems objektams. Agrob Buchtal orientuojasi į solidų dizainą ir nepriekaiūtingą produkcijos kokybę.

Katalogai:

LAUKO SPRENDIMAI

Vokietija