News

2017 05 26

Šiandieninės technologijos sukuria puikias galimybes plėtoti beribes interjero fantazijas. Galimybė susikurti savo individualų stilių, kuriuo nustebinsite ar net sužavėsite kitus. Interjero medžagų pasirinkimas kažkuo primena šventinę vakarienę, kurią kurdami negalite jo nei persūdyti, nei per daug pasaldinti, įdėti visko tiek kiek reikia ir nepamiršti pagardinti žiupsneliu meilės, tik tada Jūs ir Jūsų svečiai  liksite pamaloninti...

Kadangi kulinarinės knygos šiuo metu yra labai popoliarios, todėl ir mes nusprendėme pasidalinti su Jumis naujausiais interjerų receptais, ir papsakoti kas šiuo metu „skaniausia“ verdančioje interjerų virtuvėje.

1 RECEPTAS

Pradėkime, kad visi daugiau mažiau ieškome kuo natūralesnių spalvų, ramių tonų, šiltenių interjero medžiagų. Tam labai tinka natūralaus akmens, medžio imitacijos plytelės, kurias šiais laikais gali atskirti tik įgudusi akis. Pačios populiariausios šviesaus akmens rūšys kaip Callacata, Statuario, Crema Marfil, Agata, tačiau tendencijos linksta ir į gerokai tamsesnius akmenis kaip kad Nero Marquina, Portoro Dorato, Brazilian stone... Taip pat stebina augantys formatai kaip, kad 120x120, 120x240, 160x320 cm kurie suteikia galimybe pajausti šių akmenų didybę.

REX, CERIM

 

2 RECEPTAS

Ragaukime toliau... Plytos imitacijos plytelės „BRICKS“.  Bent vieną sieną namų interjere galite paskirti sumūrintai sienai, kuri galėtų atspindėti Jūsų namo gynybinę sieną, kuri galėtų tapti Jūsų interjero reliktu gal net ateinančioms kartom. Palikime kažką po savęs...

LEONARDO DISTRICT, MIRAGE REVE

 

 

3 RECEPTAS

Jei norime interjerą paskaninti spalvomis, ornamentais – visada prašome... Šiandien taip pat populiarūs ir ornamentiniai motyvai, geometrinės formos, įvairūs jų žaismai. Tai kaip lengvas, žaismingas salotų patiekalas, kuris atgaivina po sunkios darbo dienos.

EQUIPE

 

 

4 RECEPTAS

Tekstilė. Namuose, ar terasoje vėsų vakarą visada gera apsigaubti šiltu teksltilės pledu ir sušilti prie žvakių šviesos. Plytelių gamintojai pasirūpino ir šiuo aspektu. Galite likti nustebinti kaip iš plytelių galima išausti net persišką kilimą, kuriuo vaikščiodami jaustitės itin patogiai, be to labai praktiška nes nereikalauja daug priežiūros.

APARICI, MIRAGE, REFIN

 

5 RECEPTAS

Na ir, žinoma, kokia šventinė vakarienė be įmantraus deserto. Šiuo atveju mes visada labiausiai norime nustebinti savo svečius. Taigi čia taip pat turime ką pasiūlyti, gal net paskaninti šafrano prieskoniu... Plytelės imituojančios įmantrius augalų motyvus, džiungles, gal net papūgas, kurias ne visi turime galimybę auginti namuose. Šiuo atveju fantazija yra būtina.

VALLELUNGA, APARICI

Taigi įrenginėdami savo namus tapkime bent akimirkai savo interjero virtuvės šefo padėjėju, o gal net ir pačiu šefu...

 

Skanaus:)

 

2017 03 20

Itališkų, ispaniškų plytelių dizaino naujienos jau pasiekė mūsų salonus!!!

Pavasario proga visuose APARICI prekybos tinklo salonuose naujienų „pasiutpolkė“  Pačios naujausios plytelių naujienų tendencijos, dizaino naujienos, atradimai jau mūsų salonuose. Liksite nustebinti asortimento gausa. Taip pat atnaujinome sandėliuojamų prekių asortimentą, kurias palaikysime mūsų sandėliuose Jūsų patogumui, kad galėtumėte įsigyti čia ir dabar, ir tai kas yra madinga ir stilinga šiandien dienai.

Žinoma, turime ir intrigų... Jau neužilgo salonuose pasirodys garsaus Italijos mados namų vardas VERSACE (VERSACE ceramics), kuris papildys mūsų asortimentą ištaigingomis plytelėmis. Stilius, kurio braižo nesupainiosite su kitais – tai garantija Jūsų namų išskirtinumui.

Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų atvykstant

APARICI prekybos tinklas Lietuvoje

, , , , , , , ,
2017 03 07

 

Arte Pura akmens masės plytelių kolekcija

Bet kokia medžiaga gali sužadinti paslatį, kurią reikia atskleisti. Ji šnabžda vidinio grožio pasaką, kurią tik nedaugelis gali perskaityti. 

Refin gamintojas kartu su garsia mados dizainere Daniela Dallavalle iškėlė sau užduotį žaismingu medžiagų dialogu sukurti akmens masės plytelių kolekciją  Arte Pura, atspindinčią molio ir audinio pluoštų žaismą.

Šio projekto pasekoje autorė Daniela Dallavalle panaudojo savo lino nėrinių makrame mozaikos ornamentus ir perteikė juos plytelių paviršiuose.

, , , , , , ,
2016 10 21

 

CERSAIE 2016 PLYTELIŲ NAUJIENOS

Ką tik grįžome iš Pasaulinės plytelių parodos CERSAIE 2016 Bolonijoje (Italijoje) ir skubame pasidalinti patirtais įspūdžiais. Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet mūsų tikslas kuo greičiau supažindinti bei pristatyti Pasaulyje vyraujančias naujausias plytelių tendencijas. Kiekvienais metais didėjantis dalyvių bei lankytojų skaičius rodo vis augančia šios parodos įtaką namų interjero/eksterjero sričiai.

Šių metų išskirtiniai bruožai: dideli plytelių formatai, plytos formos plytelės, akmens, medžio bei vis pupuliarėjantis tekstilės imitacijos plytelės, vyrauja balta spalva, kaip prieskonis - sodri mėlyna spalva „marino“.  Tendencijos išlieka ramios, jaukios, kuo artimesnės natūralioms gamtos medžiagoms.

Po sunkios darbo dienos norsisi sugrįžti namo -  juk namai turi būti kaip uostas, į kurį skuba sugrįžti laivai...

Gražaus pasirinkimo jaukiam gyvenimui

 

, , , , , , , , , , , , , ,
2016 02 01

 
                                                                                            

  Soon Lafaenza new in every APARICI showroom. Natural, luxury, negotiating materiality - aristocratic choice.... 

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
2015 10 08

                                                                       

                                                                                 

  Dar nenurimus emocijoms po Pasaulinės plytelių parodos Bolonijoje (Italijoje) skubame pasidalinti įspūdžiais užplūdusiais mus. Dar tikroviškesnis sąlytis su gamta: medžiu, akmenimi, moliu (“ terracotta“) - visa tai perteikta plytelių kontekste. Neįprasti industrinio betono sprendimai. Vis labiau populiarėjantis blizgaus paviršiaus efektas bei įvarūs plytelių dydžiai nuo iki... Paįvairinimui gana nedidelė spalvų gama kaip, kad: viduržemio jūros, prinokusios slyvos, chaki, indigo. Tai būtų pagrindiniai šios parodos aspektai.

 

  Pirmą kartą norime Jus nustebinti. Kartu iš parodos grįžome ne tuščiomis, su lauktuvėmis. Jau nuo 20 spalio kai kurias parodos naujienas galima bus įsigyti visuose mūsų salonuose iškart, nelaukiant pristatymo... Dėkojame, kad esate kartu

  Daugiau naujineų mūsų facebook paskiroje .

  APARICI prekybos tinklas

 

style=
, , , , , , , , , , ,
2015 08 05

 

, , , , , , , ,
2015 05 22